[FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great
Views expressed here are not necessarily the views & opinions of ActivistChat.com. Comments are unmoderated. Abusive remarks may be deleted. ActivistChat.com retains the rights to all content/IP info in in this forum and may re-post content elsewhere.

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Farsi Statements

Post new topic   Reply to topic    [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index -> Open Public Forum For Iranian Renaissance
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cyrus
Site Admin

PostPosted: Sun Nov 12, 2006 12:42 am    Post subject: Farsi Statements Reply with quote

دو چيز است كه حد و نهايتى ندارد، وقاحت و حماقت، وقاحت بى حد را آخوندها دارند و حماقت بى حد را پيروان ايشان
bade saba:

ا به نیروهای انتظامی ( پلیس ، پاسداران و بسیجی) اینست: اکنون که فرصت جایگزینی نظام حاکم فرا رسیده است،آنها برای استقرار حکومتی مردمی وجامعه آزاد، باید قیام کنند. مردم ایران با تحریم انتخابات، هم اکنون گسیختن از نظام حاکم را ، ثابت کرده اند. در اینصورت ، نیروهای انتظامی (پلیس ، پاسداران و بسیجی) یا باید درکنارمردم بوده وبه آنان بپیوندند و یا اینکه در خدمت ملایان باقی بمانند. این دیگر بسته به تصمیم نیروهای انتظامی و مامورین امنیتی است که ، بین رذالت ویا شرافت و سرفرازی، یکی را انتخاب کرده، به یاری خواهران ، برادران ، مادران وپدران خود که معیشت آنان را تدارک میکنند، بشتابند و یا در ذلت شرم آور خدمت به ملایان باقی بمانند و نباید فراموش کنند که کورش بزرگ، رهبر جاویدان ما، در530 پیش از تولد مسیح، در 60 سالگی ،در هنگامه کارزار جان باخت

Last edited by cyrus on Sun Nov 19, 2006 12:39 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
cyrus
Site Admin

PostPosted: Sun Nov 12, 2006 12:45 am    Post subject: Reply with quote

خلاصه نویسی هنر است چه طرحی برای براندازی رژیم پیشنهاد میکنید؟
كس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

11 Nov 06, 16:14
mitradat: دوستان خارج نشين من بدون شوخي ميگويم آيا امكاني براي گرفتن يكي از سفارتخانه هاي اشغالي خودمان از دست اين ملايان پليد هست بنظر شما اگر شما مثلا در امريكا يكي از كنسول گري هاي ايران و يا دريك كشور كوچك اروپائي مثل دانمارك كه صدا وسيماي آخوندي اينهمه به آنها حمله كرد با يك طرح كاملا حساب شده سفارتخانه ايران رابگيريم و كار را بصورت يك حركت دامنه دار در كشورهايي كه با حكومت ايران مشكل دارند انجام دهيم و يك حكومت درتبعيد(كه ديگر براي من بصورت آرزو درامده)تشكيل دهيم آيا امكان بررسي آن هست خواهش ميكنم پيامدهاي داخلي و خارجي اين طرح را در نظر بگيريد

11 Nov 06, 15:52
mitradat: عمو مانوك درود بي پايان به شما نميدانيد چقدر خوشحالم كه توانسته ام به نوعي با شما ارتباط برقراركنم خواهش ميكنم مرا ازدرياي اطلاعات خود در زمينه پشت پرده انقلاب و نقش امثال فردوست ناصر مقدم و خانواده هاي ملاياني چون مرعشي و لاريجاني ومهدوي كني آگاه سازي من چند سال است كه به دنبال اين ناگفته ها هستم ميتوانيد روي من و 10نفر ديگر در بندرعباس براي شروع جنبش حساب باز كنيد به اميد آزادي ايران

11 Nov 06, 15:35
mitradat: دوستان من ما اگر ايراني آزاد و سربلند و مستقل ميخواهيم بايد از خودمان و از همين كارهاي كوچك شروع كنيم مانند راستگوئي و خوش قولي و پاي بند بودن به شرافت انساني دوستان اگر امكان دارد چون جنبش رنسانسي ما ايراني است پارسي تايپ كنيم هرچند كه به قول فتحعلي آخوند زاده همين زبان فعلي هم بايد عرب زدائي بشود

mitradat: من كه 4 سال است مسحور تحليلهاي عمو مانوك خودم شده ام

11 Nov 06, 15:03
mitradat: دوستان عزيز ما بايد فعلا يارگيري كنيم و به هرنحوي از دشمنان و مخالفين فكري كم و به دوستان اضافه كنيم

11 Nov 06, 14:55
mitradat: بچه هاي ايران عزيز درود بي كران من را از بندرعباس بپذيريد من 8 سال پيش يك بسيجي تندرو بودم ولي با كمك اهوراي ايران از اين منجلاب رها گشتم وبتريج پي به عمق بدبختي و فساد اين آخوندهاي مارمولك و بيوطن بردم دوستان گرامي من ما با بايدتفكر وانديشه عظمت و شكوه ايران باستان ورابه جاي اين دين تسليم (اسلام) كه متعلق به اعراب وحشي سوسمارخوار1400 سال پيش است بگذاريم
11 Nov
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index -> Open Public Forum For Iranian Renaissance All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum