[FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great
Views expressed here are not necessarily the views & opinions of ActivistChat.com. Comments are unmoderated. Abusive remarks may be deleted. ActivistChat.com retains the rights to all content/IP info in in this forum and may re-post content elsewhere.

FAQFAQ   SearchSearch   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

A Filth called IRI
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Post new topic   Reply to topic    [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index -> General Discussion & Announcements
View previous topic :: View next topic  
Author Message

PostPosted: Mon Jan 07, 2008 6:35 pm    Post subject: Reply with quote

Shooting at people in Zahedan:

http://uk.youtube.com/watch?v=JFVnu_Z9azQ
Back to top
View user's profile Send private message

PostPosted: Mon Jan 14, 2008 6:46 pm    Post subject: Reply with quote

Terror and Savagery of IRI regime, in Baluchestan.

http://uk.youtube.com/watch?v=ShqLOQ2-d7c

http://www.iranpressnews.com/source/034694.htm

Via Dr. Etebar

Iran has continued the execution of Baluchs against a backdrop of economic deprivation and press manipulation.

The Iranian regime has executed 30 and dismembered 5 Baluch people in seven days in Iran .

On 27th December of 2007, while the people in the West were enjoying Christmas holidays, the Iranian security forces summoned 17 families to go and collect their hanged members. Seventeen young Baluch had been hanged that early morning. The government did not allow the publication of the hanging to be reflected in any media. This was not the first time that a large number of people were executed in one day. This has been the official policy of the Iranian regime to engage in a systematic oppression of Baluch people since its emergence 30 years ago.

On the first day of the New Year [2008] two Baluch men were executed in a prison in the Zahedan, provincial capital of Balochistan, the official news agency IRNA said. Also on the first day of the New Year, 13 Iranians were hanged according to Associated Press which was reflected in other media. The Baluch human rights activists claimed that more than half of them were Baluch.

On the second day of the New Year two Baluch men were hanged and two other were shot dead, according to Isna.

On the third day of the New Year, two Baluch teenagers were shot dead in Zahedan while they were carrying water. These young men had gone to buy water for a wedding ceremony. Zahedan which is the capital of Baluchistan is divided into two parts: Shia part and Sunni part. The Shia part of the city has various different utilities including water. The Sunni part of the city is deprived of major utilities and the Baluch Sunni people must go out and buy water from the market dispensed by water tankers. The Governor of Zahedan confirmed the clash between the Baluch and the security forces in Zahedan after the shooting. The news was also reflected in many local media.

The news of the executions and hangings of Baloch people do not get properly reflected in the National media of Iran as ordered by the government while the international community is unaware of the events the Iranian regime is freely continuing its policy of mass executions and hangings of Baloch people quietly in different cities of Iran. The Iranian news agencies usually give a few lines about the executions of traffickers and rebels what western media like to reflect with reference to the Iranian controlled media. The Iranian people know that the Iranian regime executes its political opponents after defining them as rebels, terrorists and drug traffickers.

Mohammad Reza Sarawani, deputy of Social Affairs of Baluchistan province announced that 76 percent of the Baluch people live under the poverty line, The official news agency of Shana reported on 31 December 07. The official average figure for people who are living under poverty line in Iran is 11 percent. A very simple comparison of the Baluch people who are living under poverty line and the rest of Iranian population clearly indicate a comprehensive discrimination policy against the people of Baluchistan . The Baluch people who are living in such conditions are also subjected to various ways of oppression and repression. This is clearly a crime against humanity to keep the Baluch people poor and backwards and whenever they raise the voice for demanding their legitimate and basic rights, they become the target of the most inhuman and oppressive policies.

The Iranian regime will continue its mass executions and poverty creation policies in Baluchistan until international community puts sufficient pressure on the government to halt its policies of oppression, repression, execution, political exclusion, and social deprivation.
Back to top

PostPosted: Tue Feb 05, 2008 4:53 pm    Post subject: Reply with quote

Via Dr. Etebar

ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن دهه زجر و سالروز ورود خمینی خون آشام به ایران و تسلیت بمناسبت سالروز قدرت گیری حکومت پست و کثیف آخوندی – اسلامی و به دنبال آن از دست رفتن مملکت و میلیونها جوان و بدبختی مردم و از دست رفتن آبروی ملت بزرگ ایران با 5000 سال فرهنگ که مردم اروپا ما ملت را مشتی عرب فرض می کنند که بی سوادیم و از فرهنگ و امکانات زندگی بی بهره ایم و خطرناکیم که این از ثمره حکومت کثیف آخوندی – آخوندی است که هیچ آبرويی برای ما در دنیا نگذاشتند
.

دهه زجر است. این هم دستاوردهای رژیم جمهوری اسلامی در ایران :

اعدام، شلاق زدن، سنگسار، و بريدن دست و پا در ملاعام -
. کشتار دست جمعي‌ زندانيان سياسي -
. سو قصد و کشتار مخالفان سياسي‌ در خارج از کشور -
. قتل هاي زنجيره اي سياسي‌ در ايران -
. ترويج زندانهاي کشور با گنجايش هزاران زنداني -
. ايجاد خفقان سياسي -
. ترويج تروريسم بين المللي و داخلي -
. زير پا گذاردن حقوق بشر در هر مورد -
. سلب آزادي هاي فردي -
. آباداني‌ گورستانهاي کشور -
. کشتن و زنداني‌ کردن روزنامه نگاران -
. پايمال کردن حقوق زنان -
. سانسور و بستن جرايد -
. آواره کردن بيش از ۵ مليون ايراني در جهان -
. ظلم به اقليت هاي مذهبي -
. فيلتر گذاري بر اينترنت -
. اختلال در پخش برنامهاي راديو و تلوزيون هاي ماهواريي -
. دزدي اموال ايران توسط ملايان و انتقال آن به خارج از کشور -
. از بين بردن اقتصاد ايران -
. ازدياد فقر در ايران -
. ايجاد تورم شديد اقتصادي در ايران -
. بي‌ ارزش کردن ريال -
. ازدياد بيکاري -
. افزايش سرقت و جنايت از فرط فقر -
. ترويج فساد، فحشا، و اعتياد -
. ايجاد بحران مسکن در ايران -
. سو تغذيه، کاهش رشد، و افزايش افسردگي‌ در نوباوگان ايران -
. بحران وضعيت بهداشتي‌ و بهزيستي‌ در ايران -
. هتک حيثيت ايران در عرصه جهاني -
. اشغال سفارت آمريکا و گروگان گرفتن اعضاي سفارت به مدت ۴۴۴ روز -
. درگيري با کشورهاي همسايه -
. جنگ ايران و عراق. مليونها کشته ، زخمي‌، معلول، و بي‌ خانمان محصول آن -
. طرفداري از صدام حسين در جنگ عراق با آمريکا -
. دامن زدن به اختلافات منطقه اي خاور ميانه -
. قرار دادن ايران در محاصره اقتصادي -
. توليد سلاح هاي کشتار جعمي -
. بر تاراج دادن حق قانوني‌ ايران در درياي خزر -
. تخريب صنايع هواپيمايي‌ کشور در اثر تحريم اقتصادي و سياسي‌ ضد ايران -
. از بين بردن صنايع ايران -
. عقب ماندن ايران از سطح تکنولوژي جهاني -
. بحران وضعيت آلودگي‌ هوا و محيط زيست -
. از بين بردن کشاورزي ايران -
. از بين بردن هنرهاي زيبا، تاتر، سينما و موسيقي‌ در ايران -
. ترويج قشري گرائي و ارتجاع -
. بستن دانشگاه هاي ايران براي انقلاب فرهنگي‌ بمدت ۳ سال -
. حمله به محيط دانشگاه، کشتار و سرکوبي دانشجويان -
. زيرپاگذاشتن قانون اساسي‌ جمهوري اسلامي –
. استخدام اراذل و اوباش حزب الهي‌ و بسيجي براي سرکوبي‌ ملت -
. واردات و فروختن قاچاق بمنظور درامد بيشتر براي عناصر رژيم -
. فروختن زنان ايران در شيخ نشينهاي خليج فارس

مسعود مشهدی از وبلاگ شاتوت

بیست و نه سال پیش که مدرسه مِرفتُم صبحا زنگ دوم اغذیه رایگان مِدادَن ! شیرو کیک … پرتغال …موز … شیر کاکائو … پسته بسته بندی رفته… انجیر بسته بندی رفته … هر روزی یک چیزی ! میوه هاش بهترین نوع میوه ها بود ! همه برچسب دارو یک اندازه و عالی … کلا هر چی مِدادَن بهترینش بود …چی کیفی مِداد خوردنش ! کم کم کونِما مَست رَفت …!

بیست و نه سال پیش هَمچی روزایی شیرو کیکایی که دادَن ره نِخوردِمُ همه ره رختِم تو حیاط مدرسه ! شیکمِمان سیر رفته بود دیگه … از مدرسه زدم بیرون رفتم تظاهرات …یا مرگ یا خمینی ….! روح منی خمینی …بت شکنی خمینی ! تا شاه کفن نشود این وطن وطن نشود ! خوب راستش شاه کِفن رَفت اما ای وطن وطن نِرَفت !

بیست و نه سال گذشت … حسرت او میوه ها به دلِما مونده … بره یک پاکت شیر تخمی ابکی به قیمت دولتی باید برم تو صف واستم تازه دویست تومنم بدم ! خیلی وختایَم تِموم مِره به ما نِمرسه ! مگن شاه دزد بوده ! ولی مو مگم شاه دزد خوبی بود … اگه مال ماره مُدزدید از کنارش به خودمانم مداد ! حالا چی … تو روستاها و منطقه های محروم بچه مُحصِلا از گوشنگی غش مُکنن ! چی بُگم یَره … چی بُگم ! تا یک چیزی مِگی مِگن ضد انقلابه ! مو ضد انقلاب نیستم بخدا … مو ضد بدبختیم … ضد بیچارگی … ضد دزدی … ضد مال مردم خوری … ضد انحصار طلبی … ضد همه چیزایی که ای مردم ره بدبخت تر مکنه … ها دداش ! مو مگم ای مِردُم ره همیشه دوست داشته بشن ! نه فقط موقع رای دادن ! …. کیه که گوش کنه ؟

درک کردن مطلب با تمام احساس و پوست و گوشت و خون دشوار است
می دانم که از خواندن تا درک کردن مطلب با تمام احساس و پوست و گوشت و خون دشوار است. من کارمند یک شرکت خصوصی هستم و اکنون مدت 9 ماه است که حقوق خود را نگرفته ام. تمام مسیر خانه تا شرکت را سعی می کنم با حداقل مخارج طی کنم. حداکثر پولی که گرفته ام تنها 90 هزار تومان برای کل هزینه کرایه ماشین بوده است. الان تنها متکی به پدر و مادرم هستم. اگر بیرون بیایم کار نیست و من باید خیلی خیلی بدوم تا کار پیدا کنم و از طرفی ممکن است کارفرمای من پول من را به بهانه های زیادی عقب بیاندازد. همین قضیه برای برادرم پیش آمد و برادرم هم مثل من الان بیکار است و کلی پول از کار قبلی طلبکار است.
هیچ کس باور نمی کند که من جوان با این وضعیت زندگی می کنم. می گویند بگردی کار پیدا می کنی ولی عملاً کار نیست !
و یا کار هست ولی حقوق آن بسیار بسیار ناچیزتر از آن هست که ارزش رفت و آمد و هزینه کرایه ماشین داشته باشد. با تمام صرفه جویی های لازم ؛ من در ماه 40 هزار تومان کرایه ماشین و اتوبوس می پردازم. شرکت ما مثل خیلی از شرکتهای دیگر در شرف ورشکستگی قرار دارد. این شرکت به خیلی ها بدهکار است. و نیز اکثر شرکتهایی که با آنها کار می کردیم یک به یک یا ورشکست شده اند و یا در شرف ورشکستگی هستند.
شرکتهای خصوصی در تهران غریب به 90 درصد درون خانه های اجاره ای مسکن گزیده اند و تنها راه درآمد آنها تلفن است. بدون هیچ سرمایه ای تنها نشسته اندو منتظر صدای زنگ مشتری های پولداری هستند که بتوانند با دلالی و واسطه گری لقمه ای به چنگ بزنند. 10 درصد بقیه هم جزو شرکتهای بظاهر خصوصی هستند که آقازاده ها و نور چشمی ها و یک مشت سردار و سرلشگر از اداره اطلاعات و سپاه گرفته تا شهرداری عهده دار آن هستند.
در این بازار مکاره تنها چیزی که دیده نمی شود قشر جوان و جویای کار است. تا نام جوان می آید هزاران حرف دهان پر کن در زمینه کار شعار می دهند. آقای احمدی نژاد در شهرستان ما جلوی همه مردم قول 30 میلیارد تومان کمک به بیکاران داد ولی هنوز هم که هنوزه 1 ریال آنرا ما ندیدیم!!!
اگر 30 هزار نفر بیکار در نظر می گرفتیم. این 30 میلیارد تومان یعنی نفری یک میلیون تومان!!!
در پایان دهه زجر را به زجر آفرینان تبریک می گویم.

جشنواره در محرم.........زجرواره ملی..

چندی پیش نظام جمهوری و درحقیقت حکومت مطلقه اسلامی طالبانی ایران به قصد سامان بخشی به وضعیت آشفته بازار فرهنگ و هنر کشور بحث مهندسی فرهنگی را مطرح نمود و حتی خامنه ای جنایتکار نیز از آن حمایت نمود.
اما جالب است تامل کنیم در حالی که صداوسیما از نمایش آلات موسیقی برحذر است وزارت به اصطلاح فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره و کنسرت برگزار میکند و همان آلات موسیقی را بصورت زنده به نمایش می گذارد.
بدتر اینکه در حالی که آن یک ذره برنامه طنز و موسیقی صداوسیما نیز به بهانه محرم و صفر قطع شده است بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انواع جشن ها و شادیها و جشنواره ها و موسیقی های شاد البته از نوع خودپسندانه شان را به زور به خورد مردم می دهند. اینجا دیگر بحث محرم و صفر مهم نیست مهم انقلاب و ایام دهه زجر است.
اگر شاه اینگونه عمل مینمود آنرا چماق می نمودند بر سر ایشان که تو داری جشن پادشاهی برگزار میکنی در محرم؟!
اما اگر آخوندهای سیاسی و نه دینی اینگونه عمل کنند حرکتی است اسلامی و اشکال شرعی ندارد....!
درحالی که زنان و کودکان و کلا مردم عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین و... دارند زیر بمبهای انتحاری خامنه ای و رفسنجانی و احمقی نژاد جان میدهند جشن برگزار میکنند.
خودشان دراین کشورها بمب میگذارند بعد اجساد را شبانه روز به خورد مردم ایران میدهند
خودشان در عراق حرمین شرفین را بمب گذاری نمودند... خودشان هم می سازندش... از محل پول نفت مردم فلک زده ایرانی چه دلارها به سید حسن نصرا... شکم گنده جانی ؛ می دهند تا حاکمیتشان تضمین شود.
آخوندها میگن: هدف وسیله را توجیه میکند پس برای تضمین حکومت کثیف خود انواع وسیله را اعمال و تطهیر میکنند.در این خصوص اطلاع رسانی و هشدار دهید.

شما بویی از بشریت نبردید شما دشمن بشر هستید
از وبلاگ کمپین آزادی صالح کهندل

خلاصه‌ای از آن‌چه در این مدت 10 ماه بر من و خانواده‌ام گذشت

ساعت 6:30 بامداد از خواب بیدار شدم و ساعت 7:00 دختر بزرگم « زهرا » که 12 سال دارد راهی مدرسه شد . دختر کوچکم که هشت ساله است به دلایلی قرار بود ساعت 10:30 به مدرسه برود . همسرم ازمن خواست تا برای خرید عیدی بچه‌ها ، او را تا خیابان ستارخان همراهی کنم . به اتفاق همسرم سوار ماشین شدم و به زیر پل ستارخان رسیدم و همسرم از ماشین پیاده شد.

در این فکر بودم که برای « پریا » دختر کوچکم از کجا خوراکی مدرسه بخرم ؛ که ناگهان چهار نفر به طرف ماشینم هجوم آوردند . اول تصور کردم زور‌گیر هستند که هر روز درتلویزیون نشان می‌دهند ، به خودم وانمود کردم که فوقش موبایل و مبلغ پول کمی که در جیب دارم را می‌گیرند و می‌روند و قضیه تمام می‌شود یک لحظه در ماشین را باز کردند و کلت را رو سرم قرار دادن .

مواد مخدر ...تریاک ...حرف نزن سرت را پائین نگهدار ...گیج به خیال این‌که اشتباهی گرفتند ، یک لحظه خودم را جمع و جور کردم ، به بیرون نگاه کردم دیدم یک ماشین پژو که چهار سرنشین داشت پشت سرمان پارک کرده است یکی از آقایان با صدای بلند گفت نگاه نکن حرکت کن پشت سرت بقیه هم می‌آیند برو سمت خانه‌ات وقتی به منزل رسیدیم در بسته بود هر چقدر در زدن ، دخترم که از پنجره وضعیت را دیده و ترسیده بود در را باز نکرد شیشه درب را شکستن و وارد خانه شدند تمام خانه را زیر و رو کردند و مرا به طرف زندان اوین بردند نزدیک ساعت 12 ظهر بود که مرا با چشمان بسته وارد سلول 172 کردند.

همواره در این فکر بودم که من کار خاصی نکردم حتماً امروز و فردا آزاد می‌شوم فردای دستگیری با چشمان بسته به اطاق بازجویی بردند و شروع به بازجویی کردند . چگونه از مرز خارج شدی ؟ با خانواده‌ها چرا ارتباط داشتی؟ آقای ... آقای... چرا ؟ اگر همکاری نکنی روزگارت سیاه است . من که هیچ یک از کارهایی که متهم کرده ‌بودند را انجام نداده بودم از روی ساده دلی خیال می‌کردم همین امروز فردا این ها به اشتباه خود پی می‌برند و من آزاد می‌شوم . دو سه روز مانده به چهارشنبه‌سوری به خیال خام تصور می‌کردم چهارشنبه‌سوری پیش خانواده‌ام هستم ودو سه روز به عید 86 همچنین سیزده‌ بدر ... خبری نشد.

دیگر روزها به سختی می‌گذشت بدون هیچ گناهی در سخت‌ترین شرایط به سر می‌بردم بعد از یک ماه انفرادی بشدت مریض شدم چندین بار ساعت‌ها زیر سرم بودم بدون این که بدانم چه بلایی به سرم آمده . روزها به سختی برایم تمام می‌شد حدود 6 ماه در سلول‌های انفرادی 209 ، دنیا را برایم تبدیل به جهنم کرده بودند بعد از 6 ماه مرا تحویل 305 دادند باز دست از خوش خیالی برنداشتم ، که هر چه زودتر آزاد می‌شوم خلاصه بعد از 8 ماه مرا دست بسته پیش قاضی بردند و بعد از چند دقیقه وکیل هم وارد دفتر قاضی شد این بار مسئله عوض شده بود و سوال‌های دیگری ، تو متهم به عضویت در فلان سازمان ... تو متهم به ... تو متهم ... من گفتم هیچ یک از این اتهامات را قبول ندارم .

دادگاه پنج دقیقه بیشتر طول نکشید و آخر سر قاضی به من گفت که اگر همین طور پیش برود همسرت را هم به 209 می‌بریم . و وکیل به من گفت که چون پرونده تو خالی است به احتمال زیاد آزاد می‌شوی باز دو ماه گذشت مرا برای ابلاغ حکم به دادگاه بردند بازهم به خیال خام خود تصور داشتم تبرئه می‌شوم و و کیل هم گفته بود هر چه قدر مسئله طول بکشد به نفع تو می‌باشد . باز با دست‌های بسته وارد دادگاه شدم بعد از چند دقیقه قاضی حکم را برایم خواند با یک درجه تخفیف بخاطر لطف رهبری 10 سال زندان در تبعید !!! خدایا شوخی می‌کند ! ؟ خواب می‌بینم ! ؟ با حالت سر در گمی به زندان بازگشتم .

حالا بعد از 10 ماه ذهنم درگیر یک سری سوالاتی شده است . نمی‌دانم با کی درمیان بگذارم ؟ و آیا واقعاً جواب قانع کننده‌ای است ؟ وطن من کجاست ؟ چه کسی بر ایران حاکم است ؟ اگر زمانی این وطن بدست پست‌ترین افراد جهان می‌افتاد با من ایرانی چه می‌کردند که این ها نکردند! با خانواده‌ام چه می‌کردند که این ها نکردند ! اگر با شما این کارها را می‌کردند به چه نامی آن‌ها را صدا می‌زدید؟ حدود 1400 سال است که یزید را نفرین می‌کنیم، برای مثال او چه کار زشتی کرد که شما نکردید؟

من که در این 10 ماه سکوت را بر فریاد ترجیح دادم بدین نتیجه رسیدم که شما موجوداتی هستید که هر چه قدر در مقابل شما عقب نشینی بشود شما بیشتر تهاجم می‌کنید بعد از این سکوت را خواهم شکست و بهایش هر چقدر باشد پرداخت خواهم کرد . آری شما در این مدت 10 ماه باعث شده‌اید که مادرم سکته قلبی کند و سیستم عصبیش به هم بخورد . شما باعث شدید که در این مدت 10 ماهه وضع اقتصادی من فلج شود و خانواده‌ام برای گذران زندگی دست به هر دوست و آشنایی باز کنند

بعداز این فریاد خواهم زد به کل دنیا خواهم گفت شما بویی از بشریت نبردید شما دشمن بشر هستید در سلول‌های انفرادی جوانان را با طناب به میزی می‌بندید، و فریاد کمک کمک یا حسین در 209 قطع نمی‌شود.
....هر روز صدای گریه و شیون در 209 به گوش می‌رسد..

Continue...

Last edited by blank on Tue Feb 05, 2008 5:52 pm; edited 4 times in total
Back to top

PostPosted: Tue Feb 05, 2008 5:16 pm    Post subject: Reply with quote

Continue...

در فرصت مناسب به اسم و آدرس تمام جنایتی که در این مدت دیدم فریاد خواهم زد سخن آخر با بازجویم، بازجوی محترم وقتی که با چشم‌بند مرا بازجویی می‌کردی برایم گفتی اگر همکاری نکنی خانواده‌ات خیلی سختی خواهند کشید به من گفتی خودم صبر کردم که نزدیک عید دستگیرت کنم تا فرزندانت عید را بدون تو سپری کنند و حرف‌های دیگر که در فرصت دیگری خواهم گفت...ولی من در آن لحظه برای نجات مردم ایران از دست شما دعا می‌کردم و آرزو می‌کردم ای کاش فرزندان شما هم خوشبخت شوند آرزو می‌کردم تمام بچه ها ایران لبخند به لب باشند یک لحظه نمی‌توانستم حتی در خیالاتم هم فرزندان تو را در ناراحتی تصور کنم این ها همه بخاطر این بود که تو نسبت به انسان نفرت و کینه داشتی ولی من در بدترین شرایط حتی به فرزندان دشمنم عشق می‌ورزیدم .

آقایان محترم مرا از 10 سال زندان مترسانید مرا از تبعید مترسانید بهای آزادی هر چه باشد من تعلل نخواهم کرد. بیرون که بودم از بین زندگی‌های مختلف خدمت به مردم را انتخاب کردم بهایش را دادم بین جرایم مختلف جرم زندان سیاسی را انتخاب کردم . تاوانش را خواهم داد بین مرگ ها بهترینش را از خدا خواستم تاوانش را خواهم داد من یک فعال حقوق بشر بودم تنها گناهم چند تماس تلفنی از زندان و رفت آمد با چند شخصیت سیاسی بود برای اینکه یک جوری مرا از صحنه سیاسی حذف کنند دنبال حرف و حدیث های دیگر رفتند .

و اگر اتهامات واهی که به من زدند درست باشد که درست نیست کجایش جرم است عکس یک نفر، نوار یک نفر ، صحبت کردن با یک فرد ، در کدام کشور حتی فاشیستی این همه حساسیت دارد !! که بخاطر آن 6 ماه انفرادی و بعد از 10ماه بلاتکلیفی به 10 سال زندان محکوم بشوی !! اگر شما انسانید من به بشریت پشت می‌کنم اگر مسلمانید به مسلمانی نفرت می‌کنم اگر شما ایرانی هستید به ایرانی بودنم شرم می‌کنم .

البته یقین دارم که هیچ کدام از این ها نیستید ای کاش روز دستگیری که تصور می‌کردم زورگیرها به ماشینم حمله کردند حدسم درست بود چون بهایش یک گوشی 20 هزار تومنی و مبلغ 25 هزار تومان پول بود خدایا مرا به خاطر کمکی که 12 سال پیش به مامورانی که برای دستگیری قاچاقچی مواد مخدر کردم ببخش چون حالا احساس می‌کنم که آن فرد دستگیر شده به احتمال زیاد گناه کار نبود چون همان برخوردی که با او کردند با من هم هم‌چنان کردند .

آینده ازآن انقلابیون است اگر از آن من نیست پس من انقلابی نیستم من سلولهای انفرادی را با همه سختهایش تحمل خواهم کرد و بر چوبه دار بوسه خواهم زد ولی خود را به ظالمان نخواهم فروخت و فریاد خواهم زد مرگ بر دین فروشان مرگ بر یزیدیان ، یک زمانی ، فردایی ، افشا خواهم کرد که با خانواده همسرم در شهرستان چه کار کردید برای همکاری با شما چه ترفندهای که به کار نبردید به خود بنده چه حرف های که نگفتید در جلفا چه وعده‌هایی که به خودم ندادید !! ولی چون هیج کدام از این کارها نگرفت 10سال حبس برایم بریدید .

برای من سلولهای انفرادی آخر حیات نیست مرگ آخر حیات نیست برایم 10 سال حبس آخر حیات نیست چوبه دارآخرحیات نیست برایم زمانی حیات به آخر می‌رسد که از مسیر تکامل منحرف شوم برایم آخر حیات تسلیم در مقابل ظالمان، تسلیم در مقابل ارتجاع است ... خواهم نوشت خواهم گفت هر چقدر می‌خواهید فشار بیاورید اگر راهم حق است این فشارها باعث رشدم خواهم شد .

مرگ بر استبداد مرگ بر فاشیسم در هر لباس ، زنده باد آزادی

بند 305 زندان اوین صالح کهندل
کمپین آزادی صالح کهندل
Back to top

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 6:55 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.iranpressnews.com/source/035838.htm

آخرین دفاعیات یک زندانی سیاسی در بیدادگاه رژیم قبل از اعدام
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران

متنی را که در زیر مطالعه خواهید کرد توسط یکی از زندانیان سیاسی که مدت زیادی هم بند زنده یاد حجت زمانی بوده و آخرین دفاعیات و خاطراتی که برای او نقل و قول کرده بود را به مناسبت سالگرد اعدام این جانباختۀ راه آزادی ارسال کرده و از ما خواسته که آن را منتشر کنیم.

« زندگی خوب حق همه است، وقتی نگذارند خوب زندگی کنی باید برایش مبارزه کرد » این جمله ای است که زنده یاد حجت زمانی در بیدادگاههای رژیم در جواب قاضی که گفته بود تو چرا نرفتی مثل بقیه سراغ زندگی که خودت را توی درد سر انداختی . وقتی از او پرسیده بود چرا مبارزه را انتخاب کردی در جواب گفته بود وقتی شما برادران و خواهران ما را به صرف داشتن کتاب و فروختن روزنامه اعدام و تیرباران کردید. هزاران هزار زن و جوان را که مبارزه سیاسی می کردن زیر شکنجه کشتید. تعدادی زیادی روزنامه نگار و نویسنده به صرف نوشتن مقاله و مطلبی با ضربات چاقو فجیعانه کشتید. همین الان هم شما دانشجویان که می نویسند و وبلاگ نویسی می کنند را بر نمی تابید. معلمان و کارگران را روزانه زندان می کنید. من هم در دفاع از آزادی و مردم مظلوم مسیر این روش علیرغم میل باطنی انتخاب کردم . شما با وحشیگریتان ما را مجبور کردید. در ابتدای دادگاه خطاب به قاضی گفته بود من این دادگاه را برسمیت نمی شناسم، چون دادگاه باید بی طرف باشد در حالی که بالای سر شما عکس خمینی و خامنه ای قرار دارد نه پرچم ایران و سمبل عدالت. حکم من از قبل صادر شده است در ثانی از داشتن وکیل محروم و دادگاه هم علنی نیست.

زنده یاد حجت عواطف بسیار زلال و لطیفی داشت. با دیدن یا شنیدن اخبار تکان دهنده فقر کودکان و زنان و یا شنیدن اخبار خودسوزی و خودکشی زنان و جوانان بشدت متاثر می شد و اشک می ریخت بخصوص وقتی که اخبار مربوط به قاچاق زنان و دختران ایرانی را توسط وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران را به دوبی شنیده بود می گفت ایکاش می مردم و این چیزها را نمی شنیدم .
در زندان گوهردشت پزشکی را آورده بودند که در اثر فشارها بعد از چند روز اقدام به خودکشی کرد. حجت در این چند روز رابطۀ دوستانه ای با او بر قرار کرده بود وقتی شنید خودکشی کرده روزها در حیاط قدم می زد و اشک می ریخت، من گاهی خودم را مقصر می دانم چون نتوانستم به او کمک کنم و مانع خودکشی او شوم.
Back to top

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 7:02 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.iranpressnews.com/source/035694.htm

آزار جنسی کودکان در مدارس جمهوری اسلامی

خبرگزاری ایسنا: به گفته مدير عامل انجمن حمايت از حقوق كودك در سه ماهه اخير 50 مورد كودك آزاري به اين انجمن گزارش شده كه در بين اين كودك آزاري‌ها، افزايش كودك آزاري‌هاي جنسي و همچنين آزار توسط كادر آموزشي مدارس جاي تامل دارد.

فرشيد يزداني با اعلام اين خبر افزود: 60 درصد از كودكان آزارديده، پسر و مابقي دختر بودند.

وي با بيان اين كه حدود 50 درصد از كودكان توسط پدرانشان آزار ديده‌اند، تصريح كرد: همچنين 20 درصد آزارها توسط كادر آموزشي صورت گرفته است.

مديرعامل انجمن حمايت از حقوق كودك در رابطه با نوع آزارها عنوان كرد: 40 درصد آزارهاي جسمي، 30 درصد عاطفي، 30 درصد غفلت، 20 درصد آموزشي، 10 درصد بهره‌كشي اقتصادي و 20 درصد آزارها جنسي بوده است. البته بايد گفت، اين آمارها، داراي همپوشاني است.

وي ادامه داد: 40 درصد از خانواده كودكان آزارديده، فقير و بيكار، 20 درصد داراي سابقه طلاق و 35 درصد از والدين كودكان، معتاد بودند.

يزداني با اشاره به اين كه 15 درصد از اين كودكان با ناپدري و يا نامادري زندگي مي‌كنند، اظهار كرد: همچنين يكي از والدين 10 درصد از كودكان نيز فوت كرده بودند.

به گفته وي، كودك آزاري‌هاي جنسي در حال افزايش است، به طوري كه سال گذشته 11 درصد از كل گزارش‌هاي ارائه شده به اين انجمن را آزارهاي جنسي تشكيل مي‌داد كه اين رقم با رشد چهار درصدي به 15 درصد در حال حاضر رسيده است.

وي ادامه داد: طبق گزارش‌هاي سه ماه گذشته، هفت نفر از مجموع كودكان آزارديده، مورد آزار جنسي قرار گرفته‌اند كه پنج نفر آن‌ها دختر و دو نفر پسر بوده‌اند. همچنين بيشتر اين آزارها، از سوي نزديكان و تنها يك تا دو مورد در خيابان و توسط اشخاص غريبه صورت گرفته است.

مدير عامل انجمن حمايت از حقوق كودك، با بيان اين كه آمار كودكان پسر آزارديده نسبت به آمار دوره قبل، 20 درصد افزايش يافته است، گفت: يكي از دلايل افزايش اين آمار، باز شدن مدارس است.

وي ادامه داد: بيشتر تماس گيرندگان، مادران كودكان و سپس، معلمان آن‌ها بودند.
Back to top

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 7:17 pm    Post subject: Reply with quote

Alcohol Drinking mullah......

http://www.pbs.org/frontlineworld/rough/2007/08/flwrc56.html?c=3wm
Back to top

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 4:59 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.iranpressnews.com/source/037216.htm

قطار فاجعه دیگر ترمزی ندارد

ساسان کردستانی

زندگی ما در ایران هر روز به مرز فاجعه ای محتوم نزدیک تر می شود. قیافه های ژنده مردم و عضلات کشیده و منجمد صورت غضبناک مرد و زن را هر روز به چشم خود می بینم.

نگاهی ساده به فهرست اخبار، به آسانی پرده از وقایع تراژیک میهن را به کنار می زند. سرقت و دله دزدی دامنه خود را از حریم خصوصی به اموال عمومی کشانده: از سرقت درب های چوبی امامزاده ها تا دریچه های فاضلاب ها در معبر خیابان های خرمشهر (همان خرمشهر خونین از جنگی بی حاصل !)، از زمین های حاصلخیز و چوب جنگل های شمال تا انبار گمرکات جنوب.

آیا بهتر از این می توان از ملتی با فرهنگ و باالقوه ثروتمند، جماعتی مرعوب و فاسد و فقر زده خلق کرد؟ این چه دینی است که جز فقر و محرومیت انسان های درهم شکسته ایران، روح و روان مریض اش را ارضأ نمی کند ؟

صد ها کارخانه بزرگ و هزاران واحد کوچک و متوسط دیگر، توان ادامه کار و تولید را از دست داده اند و کارگران بی کار با ملیون ها عائله گرسنه و فقر زده را به امام زمان سپرده اند تا بیاید و این شکم های خالی را سیر کند !

فساد را تنها در خیابان های قم و مشهد در روز روشن نمی بینیم. حرف از اینها گذشته و خبر از دستگیری کسی می آید که تا دیروز سخن از مبارزه با اوباش و طرح ارتقای امنیت کوی و برزن می راند و ناگهان دستگیری همان سردار سرتیپ در خانه فساد با شش زن لخت و برهنه !

اعتیاد جوانان و نوجوانان به صد ها نوع مواد شیمیایی مخدری که در کشور ما تا پیش از سال 57 بی سابقه بوده، آن هم در مقیاس گسترده کنونی ، چه پیامی برای خانواده های ایرانی دارد ؟

این است همان انسان خدا گونه ای که خمینی و خامنه ای و پایوران اش در این 29 سال در بوق و کرنا می کردند تا در پناه این شعار های پوچ و توخالی اسلامی ، ملت ایران را بر نطع سیاه بنشانند و دست ها و پاهایش را چب و راست، با اره برقی های وارداتی آقای احمدی نژاد ، قطع کنند تا فردا در کنار خیابان ها به تکدی گری بنشینند و سرباری باشند بر جامعه فقیر خود؟

کتاب های آقایان همچنان در کنارم روی میز است ." اسلام، دینی که ازنو باید شناخت"، " فاطمه فاطمه است !"، " آری این چنین بود برادر !" بله آقای دکتر شریعتی ! این چنین شد برادر ! و تو بزرگ ترین خیانت ها را به نسل جوان ایران در دهه پنجاه کردی برادر!

حکومت رجاله های عقب افتاده ای که در ذهن بیمارگونه خود می پندارند می شود ملت های پیشرفته دنیا را به 1400 سال پیش بازگرداند .

دیکتاتورهای کوتوله ای که تمام هنرشان شکنجه جوانان ایران است و اعدام کودکان و زنان ! خامنه ای می خواهد عقده های جوانی خود را اینک با به فقر و ادبار کشاندن ملت سرافراز و ثروتمند ایران، انتقام انجمن حجتیه و حوزه های حقانیه را این گونه اعاده نماید . همان کاری که خمینی پس از مراجعت به ایران کرد یعنی انتقام کشی از ملتی که از سال 1355 به تدریج قدم در راه تجدد و مدرنیزاسیون گذاشته بود و با کشور هایی چون کره جنوبی شانه به شانه هم در راه توسعه گام بر می داشت .

اکنون ایران از خواب اصحاب کهف بیدار شده و در خلال این 29 سال رنج آلود، همه شما رجاله های بد کاره و واعظان دروغین چهره را، تک به تک از ورای ردای چرک تان شناخته است و جز به نابودی کل نظام سیاه تان رضایت نخواهد داد . باشد تا عو عو سگان شما نیز بگذرد
Back to top

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 5:05 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.iranpressnews.com/source/037139.htm

کلاغ، پر! مرغ، پر! ، گوشت گاو هم پر؟!

سایت حکومتی فردا: هفتمین گزارش از وضعیت قیمت برخی کالاهای اساسی در یکی از محله های تهران که به صورت نمونه انتخاب شده است، حاکی از افزایش قیمت در 7 قلم کالا است.

محل گرد آوری اطلاعات این گزارش خبری که به صورت مقایسه ای و به صورت هفتگی منتشر می شود از چند سوپر مارکت در یکی از محله های شرق تهران می باشد.

قیمت برخی کالاهای اساسی بدین شرح است:

لوبیا قرمز 2500 تومان با 700 تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته

عدس 1600 تومان با 100 تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته

تخم مرغ شانه ای3300 تومان با 200 تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته

گوجه فرنگی هر کیلو 850 تومان 150تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته

شوینده های ماشینی در تعاونی ها 330 تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته

مرغ هر کیلو 2250 با 150 تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته

گوشت گاو 7800 با 400 تومان افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته
Back to top

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 5:08 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.iranpressnews.com/source/037028.htm

90 درصد
جمعیت کشور زیر خط فقر قرار دارد

بر اساس اعلام نظر برخی از پژوهشگران و تحلیلگران اجتماعی تعداد فقرا در کشور رو به افزایش است.

خبرگزاری حکومتی مهر: سرانجام وزیر رفاه آنقدر از اعلام رقم درآمدی برای تعیین "خط فقر" در کشور طفره رفت که یک نهاد اقتصادی-اجتماعی این رقم را برای پایتخت نشینان 600 هزار تومان اعلام کرد. بر اساس اعلام کمیته مزد استان تهران خط فقر 600 هزار و سبد هزینه خانوار 469 هزار تومان است.

وضعیت معیشتی و درآمدی قریب به 90 درصد جمعیت کشورمان با یکدیگر همخوانی و مطابقت ندارد، به گونه ای که هرچقدر هم در می آورند باز نمی توانند از پس تامین هزینه های کمر شکن زندگی موفق بیرون بیایند و در نتیجه به بن بست می رسند و کم کم به زیر خط فقر فرو می روند.

البته خود خط فقر هم طبقات مختلفی دارد که هرچه فرد در رده های زیرین تر قرار بگیرد بیشتر دچار آسیب خواهد شد تا جایی که منجر به مرگ می‌شود. خط فقر شامل نسبی، مطلق، خشن و شدید است که شاید مهمترین آنها نوع خشن آن باشد. یعنی عدم تامین نیازهای غذایی روزانه که پیامد آن گرسنگی و در پی آن مرگ خواهد بود.

حالا در روزهای پایانی سال که مردم بیشتر از هر موقع دیگری نیاز به تامین مایحتاج اولیه را احساس می کنند می توان چهره واقعی "فقر" را دید و طعم تلخ آن را چشید.

جایی که پدری با حقوق 200 هزار تومانی و داشتن سه فرزند نوجوان نمی داند چگونه کرایه خانه و سایر هزینه های عمومی مثل پول آب، برق، گاز و... را پرداخت کند و چگونه با مابقی آن برای فرزندانش پوشاک سال نو بخرد.

در حالی که درآمد سرانه هر ایرانی حدود 300 دلا‌ر برآورد می ‌شود درآمد سرانه کشورهای همسایه به مراتب بیشتر از کشور ما است به طوری که این درآمد سرانه برای مردم کویت 26 هزار دلا‌ر، امارات 25 هزار دلا‌ر، عربستان 12 هزار و 400 دلا‌ر و عمان 9 هزار و 500 دلا‌ر تخمین زده می شود.
Back to top

PostPosted: Fri Mar 07, 2008 9:04 pm    Post subject: Reply with quote

Listen to the comment of Khomenie Taazi Hendi.... when he was asked what he feels about Iran, looks like even Gotbzadeh is embarrassed about this Taazi response:

http://www.youtube.com/watch?v=ZPpB-r5mMCI#rbLAG_mlttY
Back to top

PostPosted: Mon Mar 10, 2008 6:13 pm    Post subject: Reply with quote

The agents of the Taazi occupiers of Iran, and barbaric treatment of a young man.

http://www.youtube.com/watch?v=ukFAoYPplU0&feature=email
Back to top

PostPosted: Wed Mar 12, 2008 3:47 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.iranpressnews.com/source/037428.htm

ایرانیان بی اعتبارترین مردم جهان شناخته شدند

وبلاگ انعکاس: آسوشیتدپرس به نقل از یک مرکز معتبر مطالعاتی در سویس گزارش داده است که اتباع ایرانی در
زمینه بدست آوردن اجازه سفر به دیگر کشورهای جهان بی اعتبارترین ملت جهان شناخته می شوند. طبق این گزارش مردم کشورهای فنلاند - دانمارک و آمریکا با داشتن اجازه سفر بدون ویزا به 130 کشور جهان معتبرترین و اتباع ایران با داشتن اجازه سفر بدون نیاز به ویزا به 14کشور دنیا بی اعتبارترین اتباع یک کشور در جهان محسوب می شوند. در میان 195 کشور مورد مطالعه ایرانیان رتبه 194 را بدست آورده اند و به این ترتیب بعد از اتباع افغانستان در قعر جدول اعتبار جهانی جای گرفته اند. جالب اینجاست که طبق این لیست اتباع کشورهای قحطی زده ای مانند بورکینافاسو - اتیوپی - سومالی و جیبوتی در جهان به مراتب معتبرتر از مردم ایران هستند. این خبر متعلق به آخرین نتایج تحقیقاتی موسسه هنلی اند پارتنرز در سال گذشته بوده و ظاهرا در ایران انعکاسی نداشته است.
Back to top

PostPosted: Wed Mar 12, 2008 4:21 pm    Post subject: Reply with quote

A filth called iri, what they have done to Iran & Iranian people.

http://uk.youtube.com/watch?v=XSHwvN1v7nU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=21ufDXKus6k&feature=email

A brain washed child spreading propaganda for Taazi Khomenie Hendi, then getting killed.

http://uk.youtube.com/watch?v=mkXdXqHqkds
Back to top

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 3:41 pm    Post subject: Reply with quote

A brave student is taking a stand in the University in Isfahan. I hope he will not be dragged to torture chamber ...

http://www.youtube.com/watch?v=OkJNYbg9Ui4&feature=email
Back to top
Post new topic   Reply to topic    [FREE IRAN Project] In The Spirit Of Cyrus The Great Forum Index -> General Discussion & Announcements All times are GMT - 4 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum